E-materiały dla branży: opieki zdrowotnej, pomocy społecznej, ochrony bezpieczeństwa osób i mienia

POWR.02.15.00-00-3051/20

Partner 1: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Partner 2: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Cel główny projektu: Opracowanie i upowszechnienie nowych e-materiałów dydaktycznych do kształcenia zawodowego w branżach: opieka zdrowotna, pomoc społeczna oraz ochrona i bezpieczeństwo. Materiały udostępnienie zostaną na Zintegrowanej Platformie Edukacyjnej (zpe.gov.pl), która jest rekomendowana przez MEiN jako narzędzie nowoczesnego kształcenia.

Grupa docelowa: Uczący się (słuchacze szkół, uczestnicy kursów kwalifikacyjnych), w tym uczniowie z indywidualnymi potrzebami edukacyjnymi lub z niepełnosprawnościami oraz pracownicy systemu oświaty, głównie nauczyciele. E-materiały będą również dostępne do samodzielnego wykorzystania przez uczniów, ich rodziców i inne osoby dorosłe. Pośrednią grupę docelową odbiorców projektu stanowić będą osoby i instytucje nadzoru pedagogicznego i systemu doskonalenia nauczycieli oraz szkoły prowadzące kształcenie w danych branżach zawodowych..

Okres realizacji projektu: od 2021-01-01 do 2023-12-31