Opracowanie modelowych programów kwalifikacyjnych kursów zawodowych – obszar IV

POWR.02.15.00-00-300219

Działanie: 2.14 Rozwój narzędzi dla uczenia się przez całe życie
Lider: Eduexpert Sp. z o.o.
Partnerzy: Politechnika Łódzka oraz Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Technologii Eksploatacji w Radomiu

Cel główny projektu: Zwiększenie dostępu osób dorosłych do różnych form uczenia się przez całe życie poprzez opracowanie 57 modelowych programów kwalifikacyjnych kursów zawodowych (KKZ) oraz 220 programów kursów umiejętności zawodowych (KUZ) w okresie od 01.01.2020 do 28.05.2021 przy aktywnym udziale przedstawicieli otoczenia społeczno-gospodarczego dla obszaru IV obejmującego branże:

1. Branża chemiczna
  2. Branża ceramiczno-szklarska
  3. Branża budowlana
  4. Branża spedycyjno-logistyczna
  5. Branża ekonomiczno-administracyjna
  6. Branża transportu lotniczego
  7. Branża transportu drogowego
  8. Branża transportu kolejowego
  9. Branża transportu wodnego

Grupa docelowa: Szkoły i placówki systemu oświaty prowadzące kształcenie zawodowe, Placówki kształcenia ustawicznego, Organy je prowadzące, Kadra szkół i placówek.

Okres realizacji projektu: od 2020-01-01 do 2021-11-30